RAK-TR.1000B-H
Назва у виробника
RAK-TR.1000B-H
Виробник
SIEMENS
Model
Rak-Tr.1000B-H
Type
Limit Thermostat
Range
1595 °C
Sleeve
100 mm
Capillary Length
700 mm
Clamp
Included
Sleeve Material
Stainless Steel
Purpose
Overheat Protection
Adjustable
Yes
Детальний опис товару
Обмежуючий термостат, 15...95 °C, захисна гільза 100 мм, 700 мм, хомут