RC0201FR-07374RL
Доступність
Є на складі
170 шт
Всього доступно
170 шт
Назва у виробника
RC0201FR-07374RL
Resistance
374
Tolerance
±1%
Power Rating
0.05 W (1/20W)
Package Code
Mounting
Surface Mount
Construction
Thick Film
Tcr
±100 Ppm/°C
Temp Range
-55+125 °C
Rohs
Yes
Termination
Tin Plated
Dimensions
0.6  0.3 Mm
Детальний опис товару
RES 374 OHM 1% 1/20W 0201
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT