RC0402FR-07287RL
Ціна
від 50
Назва у виробника
RC0402FR-07287RL
Виробник
YAGEO
Resistance
287
Tolerance
±1%
Power Rating
1/16 W (0.0625 W)
Package
0402 Smd
Case Size
1.0  0.5 Mm
Mounting
Surface Mount
Termination
Tin Plated
Composition
Thick Film
Tcr
±200 Ppm/°C
Operating Temp
-55 To 125 °C
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
RES 287 OHM 1% 1/16W 0402
Інші товари з розділу
RC0402 174 om 1%
RC0402 174 om 1%
Назва у виробника
0402WGF1740TCE
RES SMD 174 OHM 1% 1/16W 0402
RC0402 33 Om 1%
RC0402 33 Om 1%
0402WGF330JTCE
RES 33.0 OHM 1/16W 1% 0402 SMD
RC0402 66.5 Om 1%
RC0402 66.5 Om 1%
0402WGF665JTCE
66.5 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film
RC0402 22 kOm 1%
RC0402 22 kOm 1%
0402WGF2202TCE
Резистор постійний 0,062W 1% 0402 TC100ppm
RC0402 4.7 MOm 1%
RC0402 4.7 MOm 1%
Res Thick Film 0402 4.7M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
RC0402 20 Om 1%
RC0402 20 Om 1%
RC0402FR-0720RL
RES TF 20 OHM 1% 1/16W 0402
Ціна за 500+ з ПДВ
RC0402 270 Om 1%
RC0402 270 Om 1%
Res Thick Film 0402 270 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C
RC0402 680 OM 5%
RC0402 680 OM 5%
RC0402JR-07680RL
SMD резистор 0.063W 5% 0402 TC200ppm
RC0402 82 KOm 1%
RC0402 82 KOm 1%
RC0402FR-0782KL
RES 82.0K OHM 1/16W 1% 0402 SMD