RC0402FR-073M32L
Ціна
від 50
Назва у виробника
RC0402FR-073M32L
Виробник
YAGEO
Resistance
3.32 M
Tolerance
±1%
Power Rating
0.063 W
Package
Metric Size
Mounting
Smd
Technology
Thick Film
Moisture Resistant
Yes
Resistor Type
Chip Resistor
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
3.32 MOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Інші товари з розділу
RC0402 2.7 KOM 1%
RC0402 2.7 KOM 1%
Назва у виробника
RC0402FR-072K7L
RES TF 2.7K OHM 1% 0.0625W 0402
RC0402 200 Om 1%
RC0402 200 Om 1%
RC0402FR-07200RL
SMD резистор 0,062W 1% 0402 TC100ppm
Ціна за 100+ з ПДВ
Ціна за 417+ з ПДВ
RC0402 30 KOm 1%
RC0402 30 KOm 1%
RC0402FR-0730KL
RC0402 174 om 1%
RC0402 174 om 1%
0402WGF1740TCE
RES SMD 174 OHM 1% 1/16W 0402
RC0402 33 Om 1%
RC0402 33 Om 1%
0402WGF330JTCE
RES 33.0 OHM 1/16W 1% 0402 SMD
RC0402 5.1 kOm 5%
RC0402 5.1 kOm 5%
RI0402L512JT
RES 5.1K OHM 1/16W 5% 0402 SMD
RC0402 66.5 Om 1%
RC0402 66.5 Om 1%
0402WGF665JTCE
66.5 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film
RC0402 22 kOm 1%
RC0402 22 kOm 1%
0402WGF2202TCE
Резистор постійний 0,062W 1% 0402 TC100ppm
RC0402 4.7 MOm 1%
RC0402 4.7 MOm 1%
Res Thick Film 0402 4.7M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
RC0402 82 KOm 1%
RC0402 82 KOm 1%
RC0402FR-0782KL
RES 82.0K OHM 1/16W 1% 0402 SMD