RC0603FR-074K3L
Доступність
Є на складі
164 шт
Всього доступно
164 шт
від 10
від 413
від 1651
Характеристики
Назва у виробника
RC0603FR-074K3L
Resistance
4.3 K
Tolerance
±1 %
Power Rating
0.1 W
Size
Mounting
Smd
Type
Fixed
Material
Thick Film
Rohs
Yes
Temp Range
-55 To 125 °C
Series
Rc0603
Детальний опис товару
RES 4.3K OHM 1% 1/10W 0603
Інші товари з розділу
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
Назва у виробника
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0603 120 kOm 5%
RC0603 120 kOm 5%
0603SAJ0124T50
RC0603 470 Om 5%
RC0603 470 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC400ppm
RC0603 620 Om 1%
RC0603 620 Om 1%
0603SAF6200T50
RC0603 3.09 kOm 1%
RC0603 3.09 kOm 1%
0603SAF3091T50
RC0603 56 Om 5%
RC0603 56 Om 5%
0603SAJ0560T50
RC0603 47 kOm 1%
RC0603 47 kOm 1%
0603SAF4702T5E