RC0603JR-07160RL
Доступність
Є на складі
414 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
414 шт
Ціна за одиницю
Загальна ціна
Ціна
від 50
Назва у виробника
RC0603JR-07160RL
Виробник
YAGEO
Operating Temp
-55°C To +125°C
Series
Rc
Resistance
160
Tolerance
±5%
Power Rating
0.1 W
Size Code
Mount Type
Smd
Film Type
Thick Film
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
RES 160 OHM 5% 1/10W 0603
Інші товари з розділу
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
Назва у виробника
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0603 120 kOm 5%
RC0603 120 kOm 5%
0603SAJ0124T50
RC0603 470 Om 5%
RC0603 470 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
RC0603 10 Om 5%
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC400ppm
RC0603 620 Om 1%
RC0603 620 Om 1%
0603SAF6200T50
RC0603 3.09 kOm 1%
RC0603 3.09 kOm 1%
0603SAF3091T50
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 2.2 kOm 5%
RC0603 47 kOm 1%
RC0603 47 kOm 1%
0603SAF4702T5E