RC0805JR-078K2L
Доступність
Є на складі
165 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
165 шт
Ціна за одиницю
Загальна ціна
Назва у виробника
RC0805JR-078K2L
Виробник
YAGEO
Resistance
8.2 K
Tolerance
±5%
Power Rating
1/8 W (0.125 W)
Package
Mounting
Thick Film
Series
Rc0805Jr
Rohs
Yes
Operating Temp
-55°C To 155°C
Tolerance Code
K
Dimensions
0.08 X 0.05 In (0805)
Детальний опис товару
RES 8.2K OHM 5% 1/8W 0805
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
RC0603 10 kOm 5%
RC0603 10 kOm 5%
0603SAJ0103T5E
SMD резистор 0,1W 5% 0603 TC200ppm
RC0603 1 MOm 5%
RC0603 1 MOm 5%
0603SAJ0105T5E
RC0603 2 Om 1 %
RC0603 2 Om 1 %
RI0603L2R00FT
SMD резистор 0.1W 1% 0603 TC100ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT