RC0805JR-22R
Назва у виробника
RC0805JR-22R
Виробник
HITANO
Power Rating
0.125 W
Voltage Rating
150 V
Footprint
Mounting Type
Thick Film
Operating Temp
-55...+125 °C
Temp Coefficient
±200 Ppm/°C
Material
Ceramic
Rohs Compliant
Yes
Component Type
Resistor
Resistance
22
Tolerance
±5%
Детальний опис товару
22 Ohm 5% 0,125W 150V 0805
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%