RC10W200, KGP
Доступність
Є на складі
від 100
від 250
Характеристики
Назва у виробника
RC10W200
Виробник
KGP Electronics
Power
10 W
Current
200 Ma
Output Type
Dc
Driver Type
Constant Current
Switchable
Yes
Input Voltage
100-240 V Ac
Efficiency
85%
Protections
Short, Overload
Ip Rating
Ip20
Lifetime
50000 H
Certifications
Ce
Compatibility
Led Modules
Детальний опис товару
Світлодіодний драйвер постійного струму, 10 Вт, 200 мА (switchable)
Інші товари з розділу
XLG-50-A LED DRIVER
XLG-50-A LED DRIVER
Назва у виробника
XLG-50-A
Імпульсне джерело живлення AC/DC, LED-драйвер, 50 Вт, 22...54 В, 530...2100 мА, IP67, Io adjustable through built in potentiometer