RC1206FR-120R
Ціна
від 50
від 500
від 5000
Характеристики
Назва у виробника
RC1206FR-120R
Виробник
HITANO
Resistance
120
Tolerance
±1%
Power Rating
0,25 W
Voltage Rating
200 V
Package
Mount Type
Smd
Resistor Type
Fixed
Material
Thick Film
Case Size
Temp Range
-55 To +155 °C
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
120 Ohm 1% 0,25W 200V 1206