RFP-150-100RL
Виробник
ANAREN
Детальний опис товару
RFP-150-100RL 100 Om 5% 150W
Інші товари з розділу
Назва у виробника
RF ANTENNA GLONASS, GPS Ceramic Patch Solder Adhesive
Ціна за 100+ з ПДВ
DEA102700LT-6307A2
DEA102700LT-6307A2
Назва у виробника
RF Filter Low Pass 2700MHz 2400MHz to 2700MHz 0.7dB 50Ohm SMD 4Pin 0402 T/R
Ціна за 1+ з ПДВ
ANT GPS/GNSS G10 2M SMA/M
ANT GPS/GNSS G10 2M SMA/M
GNSS/G10-2M-SMA/M
Glonass/GPS Antenna :Magnetic mount high gain, SMA Male Connector, RG174 Cable 2M
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 200+ з ПДВ
MAX-F10S-00B
MAX-F10S-00B
- RF Receiver BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS, QZSS -167dBm 921.6kbps Not Included
3 тижн.
3 тижн.
4 тижн.
4 тижн.
7 тижн.
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 100+ з ПДВ
GVA-63+
GVA-63+
Sim-Connector 6 конт.+ держатель. с угловой крышкой
Ціна за 500+ з ПДВ
CAB STR/SMA 200mm
CAB STR/SMA 200mm
CP1.13-20cm-SMA/F-HB-OPEN (2-2-1)
SMA/F-to-Pigtail, 1.13mm RF Cable Assembly, L=200mm