RL1206FR-7W0R22L
Доступність
Є на складі
15 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
15 шт
Назва у виробника
RL1206FR-7W0R22L
Виробник
YAGEO
Resistance
0.22
Tolerance
1 %
Power Rating
0.5 W
Mounting
Smd
Type
Current Sense
Series
Rl1206Fr-7
Operating Temp
-55°C To +155°C
Rohs Compliant
Yes
Application
Current Measurement
Детальний опис товару
Current Sense Resistors - SMD 0.22 Ohm 1% 1/2 W
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%