RNCF1206DTE51R0
Назва у виробника
RNCF1206DTE51R0
Виробник
STACKPOLE
Resistance
51
Tolerance
±0.5%
Power Rating
0.333 W
Package
Metric Size
Technology
Thin Film
Standard
Aec-Q200
Mounting
Smd
Application
Automotive
Type
Chip Resistor
Детальний опис товару
51 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
Інші товари з розділу
RC1206 22 KOM 5%
RC1206 22 KOM 5%
Назва у виробника
CR32-223-JL
SMD резистор 0.25W 5% 1206 TC250ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206 6.8 KOm 5%
RC1206JR-076K8L
SMD резистор 0.25W 5% 1206
Ціна за 50+ з ПДВ
RC1206 100 KOM 5%
RC1206 100 KOM 5%
1206S4J0104T5E
RC1206 4.99 kOm 1%
RC1206 4.99 kOm 1%
1206S4F4991T5E
SMD резистор 0,25W 1% 1206 TC100ppm
RC1206 620 KOM 5%
RC1206 620 KOM 5%
1206S4J0624T5E
RC1206 33 OM 1%
RC1206 33 OM 1%
1206S4F330JT5E
RC1206 10 KOM 1%
RC1206 10 KOM 1%
1206S4F1002T5E
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 1 KOM 5%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 300 OM 1%
RC1206 33 OM 5%
RC1206 33 OM 5%