RR0510P-101-D
Назва у виробника
RR0510P-101-D
Виробник
SUSUMU
Series
Rr0510P
Resistance
100
Tolerance
0.5%
Power Rating
1/16 W
Mounting
Smd
Footprint
Film Type
Thick Film
Детальний опис товару
RES SMD 100 OHM 0.5% 1/16W 0402
Інші товари з розділу
RC0402 174 om 1%
RC0402 174 om 1%
Назва у виробника
0402WGF1740TCE
RES SMD 174 OHM 1% 1/16W 0402
RC0402 33 Om 1%
RC0402 33 Om 1%
0402WGF330JTCE
RES 33.0 OHM 1/16W 1% 0402 SMD
RC0402 66.5 Om 1%
RC0402 66.5 Om 1%
0402WGF665JTCE
66.5 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film
RC0402 22 kOm 1%
RC0402 22 kOm 1%
0402WGF2202TCE
Резистор постійний 0,062W 1% 0402 TC100ppm
RC0402 4.7 MOm 1%
RC0402 4.7 MOm 1%
Res Thick Film 0402 4.7M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
RC0402 20 Om 1%
RC0402 20 Om 1%
RC0402FR-0720RL
RES TF 20 OHM 1% 1/16W 0402
Ціна за 500+ з ПДВ
RC0402 270 Om 1%
RC0402 270 Om 1%
Res Thick Film 0402 270 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C
RC0402 680 OM 5%
RC0402 680 OM 5%
RC0402JR-07680RL
SMD резистор 0.063W 5% 0402 TC200ppm
RC0402 82 KOm 1%
RC0402 82 KOm 1%
RC0402FR-0782KL
RES 82.0K OHM 1/16W 1% 0402 SMD