RT0805BRD07442KL
Доступність
Є на складі
3 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
3 шт
від 1
від 97
від 388
Характеристики
Назва у виробника
RT0805BRD07442KL
Виробник
PHY
Resistance
442 K
Tolerance
±0.1%
Power Rating
1/8 W (0.125 W)
Size
0805
Mount Type
Smd
Technology
Thin Film
Temp Coefficient
25 Ppm/°C
Детальний опис товару
Thin Film Resistors - SMD 1/8W 442K ohm .1% 25ppm
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%