RT424024
від 1
від 14
від 53
Характеристики
Назва у виробника
RT424024
Виробник
TE CONNECTIVITY
Model
Rt424024
Relay Type
Power Dpdt
Poles
Dpdt
Contact Rating
8A
Coil Voltage
24Vdc
Housing Type
Vented
Terminal Type
Through-Hole
Max Switching
250Vac / 30Vdc
Contact Material
Silver Alloy
Operating Temp
-40°C To +85°C
Life Cycles
100000 Cycles
Детальний опис товару
RELAY PWR DPDT 8A 24VDC VENT