SBRD10200
Доступність
Є на складі
14 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
14 шт
Назва у виробника
SBRD10200
Виробник
Any
Type
Schottky Diode
Polarity
Unidirectional
Reverse Voltage
200 V
Current Rating
10 A
Package
Dpak (To-252)
Mounting
Surface Mount
Forward Voltage
Typ. 0.6 V @10 A
Leakage Current
1 Ma @25°C, 200 V
Operating Temp
-55 To 150 °C
Junction Temp
150 °C
Surge Current
100 A (10 Ms)
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
DIODE SCHOTTKY 200V 10A DPAK
Інші товари з розділу
LL4148
LL4148
Назва у виробника
DIODE HIGH-SPEED 200mA, 75V, Cmax=4pF SMD-SOD80(MINIMELF)
Ціна за 50+ з ПДВ
US1M
US1M
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA