SD12C-01FTG
Доступність
Є на складі
73 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
73 шт
від 1
від 134
від 533
Характеристики
Назва у виробника
SD12C-01FTG
Виробник
LITTELFUSE
Device Type
Tvs Diode
Stand-Off Voltage
12 V
Breakdown Voltage
23 V
Package Type
Sod323
Mounting Type
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Rohs Compliant
Yes
Operating Temp
-55 To 150 °C