SD36C-01FTG
Доступність
Є на складі
74 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
74 шт
Назва у виробника
SD36C-01FTG
Виробник
LTL
Part Type
Tvs Diode
Nominal Voltages
36 V / 60 V
Package
Sod-323
Mounting
Surface Mount
Response Time
<1 Ns
Rohs
Compliant
Operating Temp
-55°C To +150°C
Application
Surge Protection
Polarity
Unidirectional
Детальний опис товару
TVS DIODE 36V 60V SOD323