SDM20U30LP-7
Доступність
Є на складі
15 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
15 шт
від 1
від 414
від 1653
Характеристики
Назва у виробника
SDM20U30LP-7
Виробник
DIODES
Diode Type
Schottky
Voltage Rating
30 V
Current Rating
200 Ma
Package
2Dfn
Mounting Type
Smd
Forward Voltage
<=0.35 V @200 Ma
Leakage Current
Low a
Response Time
Fast
Operating Temp
-55 To 125 °C
Rohs Compliance
Yes
Polarity
Unidirectional
Детальний опис товару
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DFN
Інші товари з розділу
BAS386
BAS386
Назва у виробника
BAS386-TR
DIODE GEN 50V 200MA MICROMELF
B5819WS
B5819WS
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD323
SS24_SMA
SS24_SMA
SS24A / SMA T&R /
Diode Schottky 40V 2A 2-Pin SMA T/R
10MQ060N
10MQ060N
VS-10MQ060NTRPBF
Diode Schottky 60V 1.5A 2-Pin SMA T/R
SS26_SMB
SS26_SMB
SS26
Диод Шотки корпус SMB 60V 2A
MBR0540
MBR0540
MBR0540T3G
SOD-123 500mA 40V Schottky Rectifier
Ціна за 658+ з ПДВ
SK510A
SK510A
SK510A-LTP
iode Schottky 100V 5A Surface Mount DO-214AC (SMA)
STPS2H100A
STPS2H100A
DIODE SCHOTTKY PWR 100V 2A SMA
PMEG2020AEA
PMEG2020AEA
PMEG2020AEA,115
SCHOTTKY RECT 20V 2A SOD323
Ціна за 500+ з ПДВ
BAT85
BAT85
BAT85,113
Schottky diode 30 V 200 mA DO34