SG73P2ATTD2R2J
Доступність
Є на складі
88 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
88 шт
Назва у виробника
SG73P2ATTD2R2J
Виробник
KOA
Resistance
2.2
Tolerance
±5%
Power Rating
0.5 W
Package Type
Mounting
Smd
Technology
Thick Film
Qualification
Aec-Q200
Pulse Withstanding
Yes
Application
Automotive
Детальний опис товару
2.2 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Інші товари з розділу
RC0805 1 KOM 1%
RC0805 1 KOM 1%
Назва у виробника
0805S8F1001T5E
SMD резистор 0.125W 1% 0805 TC100ppm
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
0805S8J0102T5E
SMD резистор 0.125W 5% 0805 TC250ppm
RC0805 00 OM 5%
RC0805 00 OM 5%
0805S8J0000T5E
RC0805 51 KOM 1%
RC0805 51 KOM 1%
0805S8F5102T5E
Ціна за 50+ з ПДВ
RC0805 100 KOM 5%
RC0805 100 KOM 5%
RI0805L104JT
RC0805 750 OM 5%
RC0805 750 OM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 4.7 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RC0805 1 KOM 5%
RI0805L102JT
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 4.7 KOM 1%
RC0805 220 OM 5%
RC0805 220 OM 5%