SIHF23N60E
Доступність
Є на складі
4 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
4 шт
Назва у виробника
SIHF23N60E
Виробник
VISHAY
Device Type
Mosfet N-Ch
Voltage Rating
600 V
Current Rating
23 A
Package
To-220
Polarity
N-Channel
Mounting
Through-Hole
Operation
Enhancement
Material
Silicon
Rohs Status
Compliant
Temp Range
-55 To 150 °C
Application
Power Switching
Детальний опис товару
MOSFET N-CH 600V 23A TO-220