SM-42TA203
Доступність
Є на складі
5 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
5 шт
від 1
від 200
від 500
Характеристики
Назва у виробника
SM-42TA203
Виробник
COPAL
Type
Cermet Trimmer
Material
Cermet
Resistance
20 K
Tolerance
±10%
Power
0.25 W
Turns
11 Turns (Elec)
Детальний опис товару
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 11(Elec)Turn
Інші товари з розділу
PV36W 10 kOm 10% 0.5W
PV36W 10 kOm 10% 0.5W
Назва у виробника
TSR-3296W-103R
Резистор подстр, 25-оборотный, подстройка сверху
Ціна за 500+ з ПДВ
PV36W 5 kOm 10% 0.5W
PV36W 5 kOm 10% 0.5W
TSR-3296W-502R
PV36W 200 Om 10% 0.5W
PV36W 200 Om 10% 0.5W
TSR-3296W-201R
PV36W 100 Om 10% 0.5W
PV36W 100 Om 10% 0.5W
3296W101K
Ціна за 100+ з ПДВ
PV36W 1 kOm 10% 0.5W
PV36W 1 kOm 10% 0.5W
3296W102K
PV36W 2 kOm 10% 0.5W
PV36W 2 kOm 10% 0.5W
3296W202K
PV36W 50 kOm 10% 0.5W
PV36W 50 kOm 10% 0.5W
3296W503K
PV36W 20 kOm 10% 0.5W
PV36W 20 kOm 10% 0.5W
TSR-3296W-203R
PV36X 2 kOm 10% 0.5W
PV36X 2 kOm 10% 0.5W
3296X202K
Ціна за 200+ з ПДВ
Ціна за 800+ з ПДВ
PV37W 2 kOm 10% 0.25W
PV37W 2 kOm 10% 0.25W
TSR-3266W-202-R
Резистор подстр 12 обор 2 kOm 10% 0.25W винт сверху