SM4004PL-TP
Доступність
Є на складі
133 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
133 шт
Назва у виробника
SM4004PL-TP
Виробник
MCC
Voltage Rating
400 V
Current Rating
1 A
Package Type
Sod-123Fl
Pin Count
2
Mounting Style
Surface Mount
Diode Type
Switching
Forward Drop
1.0 V @1 A
Recovery Time
Fast (Ns)
Operating Temp
-65150 °C
Polarity
Unidirectional
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
Diode Switching 400V 1A 2-Pin SOD-123FL T/R
Інші товари з розділу
BAS70DB
BAS70DB
Назва у виробника
70V Single 70mA 410mV@1mA DFN1006-2L Schottky Barrier Diodes (SBD) ROHS
1N5408
1N5408
Диод выпрямительный 1000V 3A DO-201
Ціна за 250+ з ПДВ
S1B
S1B
Диод выпрямительный SMD, 100V, 1A, корпус SMA