SMAJ58A-TP
Доступність
Є на складі
від 1
від 250
від 1000
Характеристики
Назва у виробника
SMAJ58A-TP
Виробник
MCC (Micro Commercial Components)
Type
Tvs Diode
Series
Smaj
Polarity
Unidirectional
Stand-Off Voltage
58 V
Clamping Voltage
93.6 V
Package
Do-214Ac
Mounting
Surface Mount
Operating Temp
-55°C To +150°C
Applications
Surge Protection, Telecom, Industrial
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Інші товари з розділу
BAS70DB
BAS70DB
Назва у виробника
70V Single 70mA 410mV@1mA DFN1006-2L Schottky Barrier Diodes (SBD) ROHS
1N5408
1N5408
Диод выпрямительный 1000V 3A DO-201
Ціна за 250+ з ПДВ
S1B
S1B
Диод выпрямительный SMD, 100V, 1A, корпус SMA