SMAJ7.5CA
Доступність
Є на складі
750 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
750 шт
Назва у виробника
SMAJ7.5CA
Виробник
HOTTECH
Type
Tvs Diode
Polarity
Bi-Directional
Standoff Voltage
7.5 V
Power Rating
400 W
Package
Sma
Pins
2
Mounting
Surface Mount
Breakdown Voltage
8.39.2 V
Clamping Voltage
~12.8 V
Operating Temp
-55+150 °C
Response Time
PsNs
Leakage Current
<5 a
Детальний опис товару
Diode TVS Single Bi-Dir 7.5V 400W 2-Pin SMA T/R
Інші товари з розділу
SMAJ75CA
SMAJ75CA
Назва у виробника
SMAJ75CA
TVS DIODE 75V 121V SMA