SMBJ110CA
Доступність
Є на складі
40 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
40 шт
Назва у виробника
SMBJ110CA
Виробник
LITTELFUSE
Type
Tvs Diode
Polarity
Bi-Directional
Working Voltage
110 V
Peak Power
600 W
Package
Smb (Do-214Aa)
Pin Count
2
Mounting
Surface Mount
Temp Range
-55 To 150 °C
Response Time
Fast (<1 Ns)
Protection
Surge / Transient
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
Diode TVS Single Bi-Dir 110V 600W 2-Pin SMB