SMBJ130A
Доступність
Є на складі
35 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
35 шт
Назва у виробника
SMBJ130A
Виробник
LITTELFUSE
Детальний опис товару
DIODE TVS 130V 600W UNI 5% SMD