SMBJ200A
Доступність
Є на складі
40 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
40 шт
Назва у виробника
SMBJ200A
Виробник
LITTELFUSE
Standoff Voltage
200V
Peak Power
600W (10/1000s)
Package Type
Do-214Aa (Smb)
Mounting
Smd
Polarity
Unidirectional
Series
Smbj
Material
Silicon Avalanche
Operating Temp
-55°C To 150°C
Storage Temp
-55°C To 150°C