SMBJP6KE82CA-TP
Доступність
Є на складі
39 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
39 шт
Назва у виробника
SMBJP6KE82CA-TP
Виробник
MCC
Mounting
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Operating Temp
-55 To 150 °C
Rohs
Yes
Application
Transient Suppression
Clamp Voltage
113 V
Peak Current
5.4 A
Standoff Voltage
82 V
Package
Do-214Aa (Smbj)
Детальний опис товару
113V Clamp 5.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)