SMC30J10CA
Доступність
Є на складі
Назва у виробника
SMC30J10CA
Виробник
STM
Type
Tvs Diode
Polarity
Bi-Directional
Working V
10 V
Standoff V
10 V
Clamping V
16.1 V
Peak Power
1500 W
Peak Current
93 A
Package
Smc (Do-214Ab)
Pins
2
Mounting
Surface-Mount
Temp Range
-55 To 150 °C
Response Time
<1 Ns
Детальний опис товару
ESD Suppressor TVS Bi-Dir 10V 2-Pin SMC T/R