SMF14A-TP
Доступність
Є на складі
8 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
8 шт
від 1
від 258
від 1031
Характеристики
Назва у виробника
SMF14A-TP
Виробник
Micro Commercial Co
Diode Type
Tvs Diode
Standoff Voltage
14 V
Clamping Voltage
23.2 V
Package Type
Sod123Fl
Mounting
Surface Mount
Polarity
Unidirectional
Rohs
Compliant
Operating Temp
-55°C To 150°C
Construction
Transient Suppressor
Series
Smf14A-Tp