SMF4L33A
Доступність
Є на складі
70 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
70 шт
від 1
від 296
від 1184
Характеристики
Назва у виробника
SMF4L33A
Виробник
HAMLIN
Clamp V
53.3 V
Ipp
7.5 A
Device
Tvs Diode
Mounting
Surface Mount
Package
Sod-123F
Polarity
Unidirectional
Stand-Off V
33 V
Response
Fast
Rohs
Compliant
Temp Range
-55°C To 150°C
Детальний опис товару
53.3V Clamp 7.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123F
Інші товари з розділу
LL4148
LL4148
Назва у виробника
DIODE HIGH-SPEED 200mA, 75V, Cmax=4pF SMD-SOD80(MINIMELF)
Ціна за 50+ з ПДВ
US1M
US1M
US1M SMA-J T&R
DIODE ULTRA-FST GPP 1000V 1A 75ns SMA