SMP100LC-35
від 1
від 82
від 327
Характеристики
Назва у виробника
SMP100LC-35
Виробник
STMicroelectronics
Детальний опис товару
TRISIL 100A 35V BIDIRECT SMB
Інші товари з розділу
BT169D
BT169D
Назва у виробника
THYRISTOR 400V 0.8A SOT54
Z0103MN
Z0103MN
Z0103MN 5AA4
TRIAC SENS GATE 600V 1A SC73 / SOT-223 /
BT137S-800F
BT137S-800F
BT137S-800F,118
TRIAC 800V 71A 3-Pin(2+Tab) DPAK