SPB17N80C3
Доступність
Є на складі
5 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
5 шт
від 1
від 50
від 250
Характеристики
Назва у виробника
SPB17N80C3
Виробник
INFINEON
Детальний опис товару
CoolMOS Power MOSFET, 800 V, D2PAK, RDS(on)=0.29Ohm, 17.0A