SPP15P10PLHXKSA1
Назва у виробника
SPP15P10PLHXKSA1
Виробник
INFINEON
Type
Mosfet
Polarity
P-Channel
Vds
100 V
Current
15 A
Package
To-220-3
Pins
3
Mounting
Through-Hole
Gate Type
Enhancement
Vgs Max
±20 V
Operating Temp
-55 To 150 °C
Детальний опис товару
MOSFET P-CH 100V 15A TO220-3