SQD50P04-13L_GE3
Назва у виробника
SQD50P04-13L_GE3
Виробник
VISHAY
Type
Mosfet
Polarity
P-Channel
Vds
40 V
Id
50 A
Vgs Max
±12 V
Package
Dpak (Smd)
Mounting
Surface Mount
Temp Range
-55 To 150 °C
Applications
Power Switching
Rohs
Yes
Rds On
Low
Switching
Fast
Детальний опис товару
MOSFET P-CH 40V 50A