SS11VL-R22020
Назва у виробника
SS11VL-R22020
Виробник
KEMET
Inductance
2 Mh @ 1 Khz
Test Frequency
1 Khz
Lines
2
Mounting Type
Through Hole
Choke Type
Common Mode
Current Rating
2.2 A
Dc Resistance
120 Mohm
Applications
Emi Suppression, Power-Line Filtering
Lead Type
Through-Hole Leads
Детальний опис товару
2 mH @ 1 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 120mOhm