STL40N10F7
від 1
від 42
від 168
Характеристики
Назва у виробника
STL40N10F7
Виробник
STMicroelectronics
Type
N-Channel Mosfet
Vds
100 V
Current
40 A (Tc)
Power Ta
5 W (Ta)
Power Tc
70 W (Tc)
Mounting
Surface Mount
Package Type
Powerflat
Application
Power Switching
Детальний опис товару
N-Channel 100V 40A (Tc) 5W (Ta), 70W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)