STP10NM60N
Назва у виробника
STP10NM60N
Виробник
STM
Device Type
N-Channel Mosfet
Voltage Rating
600 V (Vds)
Current Rating
10 A (Id)
Package
To-220Ab
Pins
3 + Tab
Mounting
Through-Hole
Tab Connection
Drain
Gate Voltage
±20 V Max
Switching Speed
Fast Switching
Детальний опис товару
Trans MOSFET N-CH 600V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube