STPS30L60CW
Доступність
Є на складі
від 1
від 90
від 180
Характеристики
Назва у виробника
STPS30L60CW
Виробник
STM
Diode Type
Schottky
Voltage Rating
60 V
Current Rating
30 A
Package Type
To-247 (3+Tab)
Pin Count
3 + Tab
Mounting
Through-Hole
Configuration
Single Diode
Forward Voltage
0.85 V @ 30 A
Reverse Leakage
Low (Ma Range)
Operating Temp
-40 To +150 °C
Reverse Recovery
Negligible
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
Diode Schottky 60V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
Інші товари з розділу
BAV74
BAV74
Назва у виробника
BAV74,215
SMD-DUAL-HIGH-SPEED-DIODE 50V / 125MA SOT23