STS7NF60L
Назва у виробника
STS7NF60L
Виробник
STM
Type
Mosfet
Polarity
N-Channel
Vds
60 V
Id
7.5 A
Rds On
45 M
Vgs(Th)
~2.5 V
Vgs Max
±20 V
Gate Charge
10 Nc
Pd
2.5 W
Pins
8
Package
8-Soic
Temp Range
-55150 °C
Детальний опис товару
MOSFET N-CH 60V 7.5A 8-SOIC