T490A107M006ATE800
Доступність
Є на складі
15 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
15 шт
від 1
від 103
від 411
Характеристики
Назва у виробника
T490A107M006ATE800
Виробник
KEMET
Capacitance
100 f
Tolerance
±20%
Voltage
6 V
Package
1206
Dielectric
Tantalum
Polarity
Polarized
Mounting
Smd
Temp Range
-55°C To +125°C
Esr
Low
Cap Type
Solid Tantalum
Rohs
Yes
Series
T490A
Детальний опис товару
CAP TANT 100UF 20% 6V 1206
Інші товари з розділу
TAJA 47mkF 10% 6.3V
TAJA 47mkF 10% 6.3V
Назва у виробника
TAJA476K006RNJ
SMD TANTAL CAP A-SIZE 47uF 10% 6.3V
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
293D106X96R3A2TE3
TANT SMD A CASE 10µF 10% 6.3V
TAJB 10mkF 10% 6.3V
TAJB 10mkF 10% 6.3V
TAJB106K006RNJ
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 6.3V размер B
TAJB 22mkF 10% 20V
TAJB 22mkF 10% 20V
TAJB226K020RNJ
Конденсатор танталовый 22 мкФ 10% 20V размер В
Ціна за 1+ з ПДВ
TAJD 47mkF 10% 16V LOW ESR
TAJD 47mkF 10% 16V LOW ESR
593D476X9016D2TE3
Конденсатор танталовый 47mkF 10% 16V LOW ESR size D
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
593D336X96R3B2TE3
TANT SMD B CASE 33uF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA106K006RNJ
TANT SMD A CASE 10µF 10% 6.3V
TAJC 100mkF 10% 10V
TAJC 100mkF 10% 10V
293D107X9010C2TE3
TANT SMD C CASE 100µF 10% 10V
TAJA 3.3mkF 10% 16V
TAJA 3.3mkF 10% 16V
TAJA335K016RNJ
3.3mkF 10% 16V
TAJB 4.7mkF 10% 16V
TAJB 4.7mkF 10% 16V
293D475X9016B2TE3
SMD танталовый конденсатор 4.7mkF 10% 16V размер B