T495D477K006ATE045
від 1
від 19
від 75
Характеристики
Назва у виробника
T495D477K006ATE045
Виробник
KEMET
Детальний опис товару
470 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 45mOhm @ 100kHz