T495D477K006ATE045
від 1
від 19
від 75
Характеристики
Назва у виробника
T495D477K006ATE045
Детальний опис товару
470 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 45mOhm @ 100kHz
Інші товари з розділу
TAJD 47mkF 10% 16V LOW ESR
TAJD 47mkF 10% 16V LOW ESR
Назва у виробника
593D476X9016D2TE3
Конденсатор танталовый 47mkF 10% 16V LOW ESR size D
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJD 470mkF 10% 6.3V
TAJD 470mkF 10% 6.3V
TAJD477K006RNJ
Конденсатор електролітичний танталовий 470мкФ/6,3В
TAJD 22mkF 10% 25V LOW ESR
TAJD 22mkF 10% 25V LOW ESR
593D226X9025D2TE3
CAP TANT 22UF 25V 10% LOESR SMD
Ціна за 105+ з ПДВ
Ціна за 420+ з ПДВ
TAJD 100mkF 10% 20V
TAJD 100mkF 10% 20V
TAJD107K020RNJ
SMD TANTAL CAP D-SIZE 100uF 20V 10% PB-Free
878 шт
TAJD 33mkF 10% 10V
TAJD 33mkF 10% 10V
293D336X9010D2TE3
ROHS PbF E3 - SMD танталовый конденсатор 33 mkF 10% 10V размер D
577 шт
TAJD 15mkF 10% 35V
TAJD 15mkF 10% 35V
293D156X9035D2TE3
SMD танталовый конденсатор 15mkF 10% 35V размер D
Ціна за 100+ з ПДВ
Ціна за 250+ з ПДВ
TAJD 4.7mkF 10% 50V
TAJD 4.7mkF 10% 50V
293D475X9050D2TE3
SMD танталовый конденсатор 4.7mkF 10% 50V размер D
480 шт
TAJE 220mkF 10% 16V
TAJE 220mkF 10% 16V
TAJE227K016RNJ
SMD TANTAL CAP E-SIZE 220uF 16V 10%
408 шт
TAJD 10mkF 10% 35V LOW ESR
TAJD 10mkF 10% 35V LOW ESR
593D106X9035D2TE3
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 35V размер D
404 шт
TAJD 22mkF 10% 16V
TAJD 22mkF 10% 16V
293D226X9016D2TE3
TANT SMD D CASE 22µF 10% 16V