TAJA335K016RNJ
Виробник
AVX
Детальний опис товару
3.3mkF 10% 16V
Інші товари з розділу
TAJA 47mkF 10% 6.3V
TAJA 47mkF 10% 6.3V
Назва у виробника
TAJA476K006RNJ
SMD TANTAL CAP A-SIZE 47uF 10% 6.3V
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
Назва у виробника
293D106X96R3A2TE3
TANT SMD A CASE 10µF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA 10mkF 10% 6.3V
TAJA106K006RNJ
TANT SMD A CASE 10µF 10% 6.3V
TAJA 3.3mkF 10% 16V
TAJA 3.3mkF 10% 16V
TAJA335K016RNJ
3.3mkF 10% 16V
TAJA 100nF 10% 35V
TAJA 100nF 10% 35V
TAJA104K035RNJ
TAJ Series 0.1 uF ±10 % 35 V Surface Mount Standard Tantalum Chip Capacitor
Ціна за 1+ з ПДВ
TAJA 33mkF 10% 10V
TAJA 33mkF 10% 10V
TAJA336K010RNJ
CAP TANT 33UF 10V 10% 1206
820 шт
TAJA 4.7mkF 10% 16V
TAJA 4.7mkF 10% 16V
TAJA475K016RNJ
SMD TANTAL CAP A-SIZE 4.7uF 10% 16V
700 шт
TAJA 330nF 20% 35V
TAJA 330nF 20% 35V
TAJA334M035R
SMD танталовый конденсатор 0.33 mkF 20% 35V размер A
344 шт
TAJA 100mkF 10% 6.3V
TAJA 100mkF 10% 6.3V
F930J107KAA
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 1206