TAJB107K006RNJ
Виробник
KYOCERA AVX
Capacitance
100 f
Tolerance
±10%
Voltage
6.3 V
Dielectric
Tantalum
Polarity
Polarized
Series
Tajb
Case Code
1411
Mounting
Surface Mount
Cap Type
Solid
Temp Range
-55°C To +125°C
Esr
Low
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1411
Інші товари з розділу
TAJB 10mkF 10% 6.3V
TAJB 10mkF 10% 6.3V
Назва у виробника
TAJB106K006RNJ
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 6.3V размер B
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJB 22mkF 10% 20V
TAJB 22mkF 10% 20V
Назва у виробника
TAJB226K020RNJ
Конденсатор танталовый 22 мкФ 10% 20V размер В
Ціна за 1+ з ПДВ
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
593D336X96R3B2TE3
TANT SMD B CASE 33uF 10% 6.3V
Ціна за 1+ з ПДВ
TAJB 4.7mkF 10% 16V
TAJB 4.7mkF 10% 16V
293D475X9016B2TE3
SMD танталовый конденсатор 4.7mkF 10% 16V размер B
TAJB 10mkF 10% 20V
TAJB 10mkF 10% 20V
293D106X9020B2TE3
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 20V размер B
TAJB 1mkF 10% 35V
TAJB 1mkF 10% 35V
293D105X9035B2TE3
SMD танталовый конденсатор 1mkF 10% 35V размер B
948 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJB 10mkF 10% 10V
TAJB 10mkF 10% 10V
293D106X9010B2TE3
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 10V размер B
922 шт
TAJB 100mkF 10% 6.3V
TAJB 100mkF 10% 6.3V
TAJB107K006RNJ
TANT SMD B CASE 100µF 10% 6.3V