TCJB476M006R0070
Виробник
AVX
Capacitance
47 f
Tolerance
±20%
Voltage
6.3 V
Esr
70 M
Dielectric
Tantalum Polymer
Polarity
Polarized
Mounting
Smd (Surface Mount)
Package
Chip
Temperature
-55°C To +125°C
Series
Tcjb
Детальний опис товару
CAP TANT 47UF 6.3V 20% POLY SMD, 70mOhm
Інші товари з розділу
TAJB 10mkF 10% 6.3V
TAJB 10mkF 10% 6.3V
Назва у виробника
TAJB106K006RNJ
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 6.3V размер B
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJB 22mkF 10% 20V
TAJB 22mkF 10% 20V
Назва у виробника
TAJB226K020RNJ
Конденсатор танталовый 22 мкФ 10% 20V размер В
Ціна за 1+ з ПДВ
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
TAJB 33mkF 10% 6.3V LOW ESR
593D336X96R3B2TE3
TANT SMD B CASE 33uF 10% 6.3V
Ціна за 1+ з ПДВ
TAJB 4.7mkF 10% 16V
TAJB 4.7mkF 10% 16V
293D475X9016B2TE3
SMD танталовый конденсатор 4.7mkF 10% 16V размер B
TAJB 10mkF 10% 20V
TAJB 10mkF 10% 20V
293D106X9020B2TE3
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 20V размер B
TAJB 1mkF 10% 35V
TAJB 1mkF 10% 35V
293D105X9035B2TE3
SMD танталовый конденсатор 1mkF 10% 35V размер B
948 шт
Ціна за 500+ з ПДВ
TAJB 10mkF 10% 10V
TAJB 10mkF 10% 10V
293D106X9010B2TE3
SMD танталовый конденсатор 10mkF 10% 10V размер B
922 шт
TCJB 47mkF 20% 6.3V L ESR
TCJB 47mkF 20% 6.3V L ESR
TCJB476M006R0070