THS3120ID
Назва у виробника
THS3120ID
Виробник
TI
Device Type
Current-Feedback Amplifier
Circuits
1
Topology
Cfa
Pin Count
8
Mounting
Smd
Supply Range
±2.5 V To ±12 V
Bandwidth
High
Slew Rate
Fast
Input Offset
Low
Output Drive
High
Distortion
Low
Temp Range
-40°C To 85°C