TLR3A30DR0015FTDG
Доступність
Є на складі
509 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
509 шт
Назва у виробника
TLR3A30DR0015FTDG
Виробник
TE CONNECTIVITY
Resistance
0.0015
Tolerance
±1 %
Power Rating
3 W
Package
Mounting
Smd
Max Current
44.7 A
Rated Voltage
0.067 V
Resistor Type
Current Sense
Детальний опис товару
RES 0.0015 OHM 1% 3W 2512
Інші товари з розділу
RC2512 15 OM 5%
RC2512 15 OM 5%
Назва у виробника
CHIP 2512 (1W) 5% 15E T/R-4000
RES 15.0 OHM 1W 5% 2512 ±100ppm/°C
RC2512 2.7 Om 5%
RC2512 2.7 Om 5%
25121WJ027JT4E
SMD резистор 1W 5% 2512 TC-100/+600ppm/°C
11 тижн.
RC2512 00 Om 5%
RC2512 00 Om 5%
25121WJ0000T4E
SMD резистор 1W 5% 2512 TC200ppm
RC2512 4.7 Om 5%
RC2512 4.7 Om 5%
25121WJ047JT4E
SMD резистор 2W 5% 2512 TC200ppm
11 тижн.
RC2512 5.6 Om 5% 1W
RC2512 5.6 Om 5% 1W
CHIP 2512 (1W) 5% 5,6E T/R-4000
RES SMD 5.6 OHM 5% 1W 2512
RC2512 3 OM 5%
RC2512 3 OM 5%
2512 1W 5% 3 E T/R-4000
SMD резистор 1W 5% 2512 TC500ppm
RC2512 24 kOm 5%
RC2512 24 kOm 5%
2512 1W 5% 24 K T/R-4000
RC2512 1 kOm 5%
RC2512 1 kOm 5%
25121WJ0102T4E
RC2512 10 kOm 5%
RC2512 10 kOm 5%